جمعه , 8 اسفند 1399 - 6:38 قبل از ظهر

تسهیل ازدواج جوانان در مجمع خیریه فارس

به گزارش دهه شصتی‌ها، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس اعلام کرد: مجمع خیرین ازدواج فارس در ساختمانی در حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان این استان، فعالیت خود را در زمینه ازدواج جوانان آغاز کرد. 

پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، در گزارش  خود به نقل از کیوان نیازی اظهار داشت: افتتاح یک هزار و ۱۲۴ پروژه عمرانی با اعتباری بیش از ۲۵۰ هزار میلیارد ریال از تلاش‌های دولت در سال ۹۹ است و افتتاح این مجمع خیریه نیز یکی از فعالیت‌های مفید دولت تدبیر و امید است.

نیازی برنامه‌ریزی کوتاه و بلند مدت را از انتظارات خود در این مجمع بیان کرد و گفت: ترسیم افق اهداف و زمانبندی رسیدن به آن می‌تواند نقشه راه این مرکز خیرخواهانه باشد.

وی بهره‌گیری از مشارکت جوانان در تصمیم گیری‌ها را ضروری دانست و گفت: امروزه حضور و به کارگیری جوانان باعث ورود تفکر جدید و نو و همیاری آنان در اجرای برنامه‌ها خواهد شد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: ۶۰ درصد جمعیت این استان در شهرستان‌ها ساکن هستند از این رو توجه مجمع خیرین ازدواج به شهرستان‌های فارس ضروری است.

بر اساس آخرین سرشماری سراسری نفوس و مسکن که در آبان ماه سال ۹۵ برگزار شد، جمعیت استان فارس چهار میلیون و ۸۵۱ هزار و ۲۷۴ نفر اعلام شد. این استان هم اینک دارای ۳۶ شهرستان است.

نیازی، همچنین بر همکاری و همیاری مجموعه استانداری فارس با این مجموعه برای پیشبرد اهداف این نهاد و تسهیل ازدواج جوانان تاکید کرد.

انتهای پیام/

 

درباره ی مهری درخوش

مطلب پیشنهادی

کسی خوش آمد نگفت، اما آمدیم که بمانیم!

ما دهه‌شصتی‌ها یک زندگی به خودمان بدهکاریم، یک زندگی با نشاط کودکانه، که همه افراد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *