دوشنبه , 31 خرداد 1400 - 8:55 قبل از ظهر

بعد از چند سال قهرمانی حق هواداران استقلال

وی ادامه داد: «سبک بازی استقلال اعصابم را به هم می‌ریزد، چون شاداب بازی نمی‌کند. در بازی سپاهان که آنطور تیم باخت و بازی دربی هم طوری بود که که واقعا ناراحت شدم. با این کادرفنی و بازیکنان خوب تعجب می‌کنم و انتظار بیشتری از تیم دارم.»

بازیکن سال‌های دور استقلال و پاس همدان در خصوص حاشیه‌هایی که پیرامون غفوری به وجود آمده،  تاکید کرد: «با وریا غفوری در پاس همدان همبازی بودیم و شناخت خوبی از او دارم. از واکنشش بابت تعویض تعجب کردم و کار اشتباهی بود، چون از بزرگتر تیم توقع می‌رود که به تیم و نتایج کمک کند.»

اکبری در پاسخ به اینکه آیا باندبازی در استقلال وجود دارد، پاسخ داد: «بعید می‌دانم در تیم باندی وجود داشته باشد؛ البته من از تیم دور هستم؛ اما در سال آخری که در استقلال بودم این مسئله وجود داشت و جز اینکه به تیم ضربه بزند فایده‌ای ندارد.»

پیشکسوت باشگاه استقلال ادامه داد: «اگر سرمربی استقلال باشم هر کسی را که باندبازی کند کنار می‌گذارم. کسانی که امروز به دنبال سلب آرامش استقلال هستند سال‌ها پیش بهترین بازیکنان استقلال را با خودشان بردند. آنها می‌گویند قلبا استقلالی هستیم؛ اما به هر راهی متوسل می‌شوند تا به تیم بازگردند.»

وی در رابطه با نقش کادرفنی استقلال در کنترل حاشیه‌های این تیم تصریح کرد: «فکری و بقیه اعضای کادرفنی خودشان بازیکن تیم استقلال بوده‌اند و می‌دانند چطور باید با حواشی برخورد کنند. چون ما در تیم نیستیم نمی‌توانیم قضاوت کنیم، ولی امیدوارم عملکرد استقلال بهتر باشد.»

اکبری با اشاره به نقش پرویز مظلومی در تیم گفت: «او بزرگتر تیم است و باید بالای سر تیم باشد. مظلومی همراه بقیه بزرگترها باید حاشیه‌ها را کنترل کنند و تیم را جمع کنند.»

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص تقویت استقلال در پنجره نقل و انتقالات، اظهار داشت: «این تیم خیلی پرمهره است فقط در دو پست دفاع و هافبک وسط باید بازیکن جذب کنند. برای خط دفاع بازیکنی مانند پورعلی گنجی باید جذب کنند که به دفاع کمک کند.»

وی درباره رقابت حسینی و مظاهری، در استقلال عنوان کرد: «رقابت آنها  را باید با رقابت  پرویز برومند و هادی طباطبایی اشاره کنم که هر دو دروازه‌بان شماره یک تیم ملی بودند، اما برای تیم حاشیه درست نکردند و مربی هر وقت صلاح می‌دانست آماده‌ترین را برای تیم انتخاب می‌کرد.»

بازیکن سال‌های دور استقلال در پایان گفت: «به نظرم به کادرفنی استقلال می‌توان دستیار جدید و تئوریسین اضافه کرد و بدنساز خوبی که بتواند تیم را شاداب نگه دارد.»

درباره ی مهری درخوش

مطلب پیشنهادی

بازی سخت ایران مقابل عراق بی انگیزه

به گزارش دهه شصتی ها، با نتایج ثبت شده در انتخابی جام جهانی در آسیا، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *