چهارشنبه , 2 تیر 1400 - 4:45 بعد از ظهر

رضایت گل محمدی از نتایج بازی های پرسپولیس

به گزارش دهه شصتی ها، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش عملکرد خوبی در پنج بازی قبلی خود داشته است.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الریان قطر اظهار کرد: «آخرین بازی مرحله گروهی است ودر پنج بازی قبل عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم خودمان را به عنوان یکی از تیم‌های صعود کننده به مرحله بعدی معرفی کنیم. قبل از اینکه درباره بحث‌های فوتبالی صحبت کنیم، می‌خواهم از تمام کسانی که برای این دوره از مسابقات زحمت کشیدند و همچنین میزبانی هند و فدراسیون فوتبال هند تشکر کنم.»

وی افزود: «از بازیکنان که متحمل سخت ترین شرایط بودند و مشکلات زیادی را تحمل کردند و توانستند سرباند باشند، تشکر می کنم. با همه استرس‌هایی که درباره کرونا وجود داشت کار را پیش بردیم. همه تیم‌هایی که در اینجا بودند واکسن زده بودند به جز تیم ما که به بازیکنان استرس وارد می‌کرد. جا دارد از مسئولان کشوری بخواهیم که  نسبت به واکسیناسیون عمومی اقدام بهتری صورت بگیرد و به ویژه به ورزشکاران که همیشه در معرض ابتلا هستند.»

او همچنین  گفت: «همه بازی‌هایی که در گروه ما انجام می‌شود مهم هستند. باید برابر الریان هم کیفیت خوب خودمان را نشان بدهیم و باید بتوانیم به عنوان  تیم اول گروه  راهی مرحله بعدی شویم. با تمام وجود مقابل الریان بازی می کنیم و می‌دانیم الریان می‌توانست خود را  به عنوان تیم صعود کننده معرفی کند اما بدشانسی آورد و هم نتوانست از موقعیت‌ها خوب استفاده کنند.»
گل‌محمدی به بازی قبلی تمیش برابر الوحده  امارات اشاره کرد و گفت: «در بازی قبلی هم سزاوار باخت نبودیم اما اسیر ۵ دقیقه بد بازی کردن خودمان شدیم و در ادامه بای خوبی انجام دادیم و حتی داور یک پنالتی برای تیم ما نگرفت. مستحق باخت نبودیم و حداقل نتیجه‌ای که باید رقم می‌خورد مساوی بود. هدف ما برای بازی فردا 5شنبه9 اردیبهشت مثل بازی‌های قبل گرفتن امتیازات کامل بازی است و برای این موضوع باید بجنگیم و تمرکز داشته باشیم.»
او در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند در آینده بازیکنان هندی به ایران بیایند و بازی کنند، گفت: «فوتبال هند در چند سال اخیر پیشرفت خوبی داشته  است و از نظر کیفیت برگزاری مسابقات هم پیشرفت کردند. چراکه نه، این اتفاق می‌تواند رخ دهد. هم بازیکنان و هم مربیان دو کشور می‌توانند در هند و ایران حضور پیدا کنند.»
او درباره عملکرد عیسی آل‌کثیر هم گفت: «در مجموع با توجه به محرومیت شش ماهه او، هنوز جا دارد به فرم قبلی برگردد و احتیاج به مسابقات بیشتری دارد که به فرم قبلی خود برگردد و باید منتظر باشیم تا همان عیسی قبلی  باشد.»
او همچنین گفت: «باخت مقابل الوحده در آینده می‌تواند به ما کمک کند و باید نقاط ضعفمان را پیدا کنیم. ممکن است برخی باخت‌ها بیشتر از برد به ما  کمک کند. باید از این بازی‌ها درس بگیریم و نقاط ضعفمان را بهتر پیدا کنیم و برطرف کنیم. ما این کار را  می‌کنیم و با یک آنالیز خوب از بازی قبل به مصاف الریان می‌رویم.»
انتهای پیام/

درباره ی مهری درخوش

مطلب پیشنهادی

احقاق حق با ثبت یک روز به نام محیط بانان

به گزارش دهه شصتی ها، شهردار منطقه ۱۶ گفت: «با توجه به اینکه محیط بانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *