پنجشنبه , 2 اردیبهشت 1400 - 5:02 قبل از ظهر

مجوز پخش 3مجموعه به روی آنتن 4 شبکه رادیویی

به گزارش دهه شصتی ها، سه مجموعه جدید رادیویی که به تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده به روی آنتن چهار شبکه رادیویی نمایش، تهران، سلامت و جوان رفته است.

مجموعه رادیویی «خدا خودش روزی رسونه» به نویسندگی فائزه صالحی، تهیه کنندگی اشرف السادات اشرف نژاد، کارگردانی مجید حمزه و با هنرمندی بازیگران رادیو نمایش درباره مردی است که کیفی پر از پول را در خیابان پیدا می کند و در پی آن اتفاقاتی برایش رخ می دهد.

«خدا خودش روزی رسونه» هر روز ساعت ۱:۰۰ بامداد از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲۲:۳۰ به روی آنتن رادیو تهران می رود.

مجموعه رادیویی «شانزده انسان خشمگین» که این روزها ساعت ۶:۱۵ دقیقه از رادیو نمایش و ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود ماجرای فروشنده ای عصبانی است که به دنبال راه حلی برای رسیدن به آرامش است. این نمایش به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده، کارگردانی مهدی نمینی مقدم، نویسندگی داریوش روحی و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایش رادیو تولید شده است.
همچنین سریال رادیویی «شاهراه » به نویسندگی حسین یعقوبی، کارگردانی جواد پیشگر و تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، بر اساس رمان آرزوهای بزرگ چارلز دیکنز نوشته شده است که با هنرمندی بازیگران رادیو نمایش هر روز ساعت ۸:۴۵ دقیقه از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲:۰۰ بامداد به روی آنتن رادیو جوان می رود.

انتهای پیام/

درباره ی مهری درخوش

مطلب پیشنهادی

900ساعت برنامه انتخاباتی در تلویزیون و تلوبیون

به گزارش دهه شصتی ها، دکتر حمید شاه آبادی در جلسه ستاد انتخابات سیما گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *