چهارشنبه , 2 تیر 1400 - 3:59 بعد از ظهر

مدافع استقلال به اعصابش مسلط نیست!

مدافع سابق استقلال با بیان اینکه سپاهان از موقعیت‌های به دست آمده به خوبی استفاده کرد، گفت: بازیکنان استقلال سردرگم بودند و از دادن یک پاس سالم به یکدیگر عاجز شده بودند.

به گزارش خبرگزاری مهر؛ محمدرضا شکورزاده در مورد شکست دو بر صفر استقلال مقابل سپاهان در هفته پانزدهم لیگ برتر گفت: آبی پوشان به راحتی صدرنشینی را از دست دادند، ارائه یک بازی ضعیف توام با اشتباهات فراوان و بی انگیزه بودن بازیکنان صدرنشینی را از استقلال گرفت و آبی پوشان یک شکست دیگر را پذیرا شدند.
وی ادامه داد: حتی منتقدان استقلال هم فکر نمی‌کردند این تیم این قدر ضعیف بازی کند. استقلال برابر سپاهان سردرگم بود و بازیکنانش از دادن یک پاس سالم به یکدیگر عاجز بودند.
شکورزاده در مورد عملکرد زردپوشان اصفهانی گفت: سپاهان از موقعیت‌هایی که به دست آورد به خوبی استفاده کرد، مدافعان استقلال باز هم پر اشتباه ظاهر شدند و اگر قرار باشد این روند ادامه پیدا کند امیدی به قهرمانی استقلال در پایان فصل نیست.
وی ادامه داد: عارف غلامی و یزدانی نتوانستند انتظارات را برآورده کنند، از سیاوش یزدانی که بازیکن باتجربه ای است بعید بود که آن حرکت غیرورزشی را انجام داده و کارت زرد دریافت کند. غلامی هم با این همه بازی در استقلال هنوز نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد اشتباه محرز او در گل اول استقلال نشانگر این بود که او بر اعصابش مسلط نیست و تمرکز خوبی ندارد. فکری باید قاطعانه در خصوص خط دفاع خود تصمیمی منطقی بگیرد زیرا با این شرایط باید شاهد این باشیم که آبی پوشان در هر بازی گل‌هایی را دریافت کنند که مقصر اصلی مدافعان این تیم هستند.
مدافع سابق استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: تعویض‌های استقلال به اعتقاد من دیر بود، اگر قرار بود آبی پوشان در فاز تهاجمی قرار بگیرند موسوی و نادری باید زودتر به زمین می‌آمدند. در مجموع استقلال مقابل سپاهان بسیار ضعیف بود و نتوانست انتظارات را برآورده کند.
شکورزاده در پایان خاطرنشان کرد: فکری باید به منتقدانش حق بدهد که او را نقد می‌کنند، همه نقدها مخرب نیست و برخی از سر دلسوزی کادر فنی استقلال را مورد انتقاد قرار می‌دهند. به نظر من آبی پوشان به یک مربی باتجربه و خوب نیاز دارند تا بتواند کمک موثری به فکری داشته باشد تا شاهد و امیدوار باشیم که استقلال بتواند در دور برگشت دوباره صدرنشین شده و به قهرمانی در لیگ دست پیدا کند.

مدافع استقلال

درباره ی هانیه صباغیان

مطلب پیشنهادی

پرتاب نارنجک به اتوبوس پرسپولیس و قطعی برق ورزشگاه آزادی

به گزارش دهه شصتی ها، رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در رابطه با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *