دوشنبه , 31 خرداد 1400 - 9:22 قبل از ظهر

پاداش تیم ملی هاکی از طریق اسپانسر پرداخت می‌شود

به گزارش دهه شصتی‌ها، رئیس فدراسیون هاکی می‌گوید:« مجوز شورای برون مرزی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا با پاداش بوده است، به همین دلیل تلاش می‌کنند تا حق مدال‌آوران این رشته تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ پرداخت شود.»

تیم ملی هاکی داخل سالن ایران ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۸ برای هشتمین دوره قهرمان رقابت‌های داخل سالن آسیا شد اما بر اساس مصوبه وزارت ورزش و جوانان به برخی از رشته‌ها که در المپیک و بازی‌های آسیایی حضور ندارند، پاداش تعلق نمی‌گیرد بنابراین زمانی که وزارت پاداش مدال‌آوران سال ۹۷ و ۹۸ را پرداخت کرد، خبری از هاکی نبود.

در پی این اتفاق ملی‌پوشان هاکی اعتراض کردند و معتقد بودند این رشته با اینکه همیشه عناوین معتبری چون سومی جهان و قهرمانی آسیا را برای ایران کسب می‌کند اما مورد بی‌توجهی و غفلت مسئولان ورزشی قرار می‌گیرد.

فدراسیون هاکی بر اساس سطح‌بندی رشته‌های مدال‌آور که توسط وزارت ورزش صورت گرفته، هاکی را جزو رشته‌های سطح دو قرار داده‌است. با توجه به اینکه امتیاز مدال تیمی رشته‌های این سطح ۴.۵ است و هر امتیاز دو میلیون تومان محسوب می‌شود، فدراسیون به هر کدام از اعضای تیم ملی ۹ میلیون تومان پاداش پرداخت می‌کند.

بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی با تایید این خبر گفت: «مجوز شورای برون مرزی مسابقات قهرمانی آسیا سال ۹۸ با پاداش اعلام شد. ما در تلاش هستیم تا از طریق مکاتباتی که با آقای علی‌نژاد معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان داشته و خواهیم داشت، پاداش تیم را پرداخت کنیم. در صورت عدم توفیق، فدراسیون مکلف است که با برگزاری جلسه هیات رئیسه نسبت به پرداخت این پاداش اقدام کند.»

او در مورد زمان پرداخت این پاداش گفت: «باید تا آخر اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ زمینه پرداخت پاداش را فراهم و از طریق اسپانسرها پرداخت کنیم.»

انتهای پیام /

درباره ی مهری درخوش

مطلب پیشنهادی

 ایران میزبان مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان2021 جهان

به گزارش دهه شصتی‌ها و با اعلام فدراسیون والیبال، سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران، ۲۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *