دوشنبه , 31 خرداد 1400 - 7:50 قبل از ظهر

کاش جور دیگری با من خداحافظی می‌شد

محمدرضا حیاتی گوینده قدیمی خبر صدا و سیما که در سال 1334 متولد شده در سن 26 سالگی با برنامه اجتماعی در رادیو و نمایش نامه نویسی شروع به کار کرد.

در آن دوران بود که در استخدامی صداوسیما شرکت کرد و در بخش اخبار ساعت 10صبح شبکه جام جم با خبر خارجی رسما شروع به کار کرد. در دوران شغلی خود به عنوان بهترین گوینده خبر در شبکه های داخلی و جام جم هدایایی دریافت کرد. تپق زدن برای گویندگان و مجریان بسیار پیش می‌آید و احتمال خطا و خنده گوینده نیز وجود دارد.

حیاتی تنها یکبار در دوران گویندگی خود تپق زد و آن این بود که به جای «سفر وزیر امور خارجه  کشورمان به قطر»گفت «وزیر امور خارجه به سفر قطر کرد!»را گفت. و این در فضای مجازی پخش و باعث خنده شد.

این گوینده اخبار با اشاره به تلخی‌ها و شیرینی‌های حرفه‌اش گفت: «خبر آزادی خرمشهر را بهترین و شیرین‌ترین خبر و تلخ ترین خبر را رحلت بنیان گزار انقلاب بود.» وی همچنین شاخص ترین خبری که در صدا و سیما بیان کرده است را انتخاب آقای خامنه ای به رهبری می‌داند.

حیاتی بعد از 34سال گویندگی درسال 94 بازنشسته شد ولی با درخواست رئیس سازمان مجددا شروع به فعالیت کرد.

وی درخصوص شایعه مهاجرت او که در فضای مجازی دست به دست می‌شود؛ گفت: «من در تهران و خانه هستم و در فضای مجازی مشغول به فعالیت در حوزه خبر در کشور و دنیا که البته در تلاش برای حفظ و آموزش جوانان در این حرفه و امور فنی آن نیز می‌باشم.»

درایران متاسفانه حقوق بازنشستگی کم است و در صدا و سیما کمتر، به همین دلیل باید برای تامین نیازهای زندگی‌ام مشغول به کار بمانم.

انتهای پیام/

درباره ی مهری درخوش

مطلب پیشنهادی

“ستایش” آذری در شبکه سحر

به گزارش دهه شصتی ها، فصل اول مجموعه تلویزیونی «ستایش» به کارگردانی سعید سلطانی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *