دوشنبه , 31 خرداد 1400 - 9:02 قبل از ظهر

2 مدال طلا در دستان کشتی گیران فرنگی و آزاد

به گزارش دهه شصتی ها، مسابقات بین المللی کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از روزهای چهارشنبه 19 تا یکشنبه 22 فروردین 1400 در شهر پلودیو بلغارستان در حال برگزاری است.

نتایج نهایی 3 نماینده ایران در کشتی فرنگی و آزاد مشخص شد که در کشتی فرنگی علی ارسلان در وزن 72 کیلوگرم و در کشتی آزاد نیز حمیدرضا زرین پیکر در وزن 79 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند.

در وزن 63 کیلوگرم آرمین محب ثابت در دور اول مسابقات برابر نیکولای ویچف از بلغارستان با نتیجه 5 بر 3 مغلوب و با توجه به شکست این حریف، نماینده ایران از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 72 کیلوگرم کشتی فرنگی علی ارسلان پس از استراحت در دور نخست و در دور دوم مقابل عبدالصامت باشار از ترکیه با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه مقابل ماکسیموویچ از صربستان به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. و به دلیل حاضر نشدن میلیان شوآب از آلمان در دیدار فینال، ارسلان صاحب مدال طلا شد.

در وزن 79 کیلوگرم کشتی آزاد نیز حمیدرضا زرین پیکر پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل عبدالکادیر آبدیگابار از قزاقستان با نتیجه 5 بر صفر پیروز شد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله بولات ساکایف از قزاقستان را با نتیجه 6 بر یک از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. زرین پیکر در این دیدار مقابل حریفی از کشور ترکیه با نتیجه 9 بر صفر پیروز شد و به مدال طلا دست یافت.

انتهای پیام/

 

درباره ی مهری درخوش

مطلب پیشنهادی

31خرداد آخرین مهلت تسلیم تقاضابه بانکها

به گزارش دهه شصتی ها، اشخاص مشمولی که تاکنون نتوانسته‌اند از مزایای قانون تسهیل تسویه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *